Napsal Super User

  

Připojení je teoreticky možné i v jiných lokalitách. Závisí na viditelnosti na některý z našich vysílačů třeba do sousední obce. Jestliže si nejste jisti, kontaktujte nás. Provedeme zdarma obhlídku terénu a vyhodnotíme možnost vašeho připojení 

Abecední seznam lokalit » - » - » - » - » - » - »
-A- Arneštovice          
-B- Bezděčín Bezděkov Bedřichov Bratřice    
-C- Cetoraz Čáslavsko Čechtice Černovice u Tábora    
-D- Dobrá voda Důl u Pošné        
-E-          
-H- Holýšov Horní Lhota u Lukavce Hořepník Hrobská Zahrádka    
-J- Jetřichovec          
-K- Kámen Křeč Křešín Křivsoudov    
-L- Lesná Lukavec        
-M- Mašovice Mezilesí Mnichovice Mohelnice    
-O- Obrataň          
-P- Pacov Pošná Proseč u Pošné Přáslavice    
-R- Roučkovice          
-S- Salačova Lhota Samšín Sudkův důl Šimpach    
-T- Těchobuz Týmova Ves        
-U- Útěchovice Útěchovice pod Stražištěm        
-V- Velká Chyška Velká Rovná Vintířov Vyklantice Vyská Lhota Věžná
-Z- Zahrádka Zelená Ves Zhořec Zlátenka Zoubek  

 


 

Napsal Super User

stálé připojení

 

program

cena/1měsíc

bez DPH

cena/1měsíc

vč. DPH

rychlost linky minimální garantovaná rychlost priorita
LN0 250 300 30Mbps 7Mbps standard
LN1 320 384 40Mbps 10Mbps standard+
LN2 390 468 50Mbps 14Mbps premium
LN3 490 588 60Mbps 20Mbps ultimate

 

Cena připojení se skládá z měsíčního paušálu uvedeného v horní tabulce a jednorázového poplatku za instalaci. Zde si můžete vybrat z těchto tří variant:

1. V první variantě si zaplatíte montáž i samotné koncové zařízení. Kompletní cena je 2200Kč vč. DPH. V této variantě je zařízení ve vašem vlastnictví a nejste vázáni žádnými obchodními podmínkami
2. V druhé variantě si zaplatíte montáž a konfiguraci zařízení za 1200Kč vč. DPH. Zařízení zůstává v našem majetku, po případném skončení připojení jej musíte vrátit. Platíte pouze instalaci a opět nejste vázáni žádnými obchodními podmínkami.
3. Poslední variantou je instalace za 1Kč vč. DPH. Zařízení zůstává v našem majetku. V ceně je instalace, zápůjčka přijímacího zařízení, konzole, spojovací materiál, UTP kabel do 10 m.  Další případné instalované komponenty nejsou součástí této ceny a budou účtovány zvlášť. Zavazujete se využívat službu po dobu 24měsíců.

Dále můžete využít naší výhodnou nabídku, při platbě na 12měsíců dopředu dostanete 1měsíc zdarma.

Neplatíte žádné další skryté poplatky, měsíční cena je stále stejná bez ohledu na objem přenesených dat a dobu připojení k Internetu.

Rychlost linky je maximální a skutečná rychlost je závislá od momentální zátěže. U každého programu je garantovaná minimální rychlost, pod kterou se rychlost linky nesníží.
Uživatel je ve svém internetovém provozu priorizován podle programu, který si zvolí. Linka s programem s vyšší prioritou bude při zátěži pomaleji snižovat rychlost než linka s program s nižší prioritou.

 

 

jednorázové připojení

Na všech našich přístupových bodech se můžete připojit se svým notebookem, iPadem, mobilním telefonem a dalšími zařízeními. K připojení není nutná žádná další instalace hardware u vás, využíváte jen svoje zařízení.

 

Připojení nebylo nikdy jednodušší.

1. prověřte na svém zařízení jestli máte dostupnou síť "internet.vyzkousejte"

2. zakupte si na naší prodejně voucher a aktivujte si ho u nás

3. připojte se a využívejte Internet do vyčerpání kreditu


Při zakoupení voucheru si můžete vybrat z následujících variant:


100Kč = 100MB dat
200Kč = 300MB dat
300Kč = 500MB dat
500Kč = 1GB dat


Ceny jsou uvedeny bez DPH 21%
Platnost voucheru je 90 dní od zakoupení
Připojení můžete využívat ve všech lokalitách s naším pokrytím

Napsal Super User

připojení k Internetu

 

 

Naše společnost se technologiemi pro připojení k Internetu zabývá řadu let. Můžeme svým zákazníkům nabídnout kvalitní a technicky vyzrálou síť. Připojení nabízíme jak bezdrátové, tak ve vybraných lokalitách po optických vláknech.

Řešení je výhodné pro firmy všech velikostí i pro domácnosti. Vzhledem k odlišným potřebám těchto různých skupin zákazníků nabízíme různé cenové tarify a typy připojení.

Stavíme především na solidnosti vůči zákazníkovi a na použití kvalitních hardwarových prvků. Jestliže si tedy vyberete jednu z našich služeb, zaručujeme vám profesionální přístup, rychlou instalaci a kvalitní servis.

Pro firemní zákazníky je důležitá stálá vysoká rychlost (propustnost) a stabilita připojení po celých 24 hodin. Těmto zákazníkům nabízíme tzv. garantované připojení se zaručenou rychlostí přenosu dat.

Naproti tomu sdílená linka nebo částečně garantovaná linka je určena pro zákazníky, kteří nevyžadují plnou garanci rychlosti, ale přesto potřebují rychlé a stabilní připojení. Propustnost linky se dělí mezi určitý počet uživatelů. Podle úrovně sdílení (počtu uživatelů sdílejících linku) je také tento typ připojení cenově výhodnější.

Jedinou podmínkou pro připojení k naší síti je přímá viditelnost na některý z našich přístupových bodů. Samotná instalace obsahuje mikrovlnnou kartu, nebo externí zařízení pro datové připojení, přijímací/vysílací anténu, konzoli, příp. stožár pro upevnění antény, kabely, konektory atd.

Bližší informace k cenovým tarifům najdete v sekci ceník. V případě zájmu o další informace k technologii mikrovlnného připojení a cenám pište na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Napsal Super User

Připojte se s námi po optickém kabelu. Jsme jediný poskytovatel internetu v Pacově po optické síti.

 základní rychlost 60Mbs za 300Kč

  

další rychlosti včetně IP televize

  80 Mbps za 384Kč

110 Mbps za 468Kč

150 Mbps za 588Kč

 

Optické připojení garantuje:

- technologii budoucnosti - neexistuje lepší přenosové médium

- nejlepší stabilitu připojení

- prakticky neomezená možnost navyšování rychlosti

- nejvyšší reálnou garantovanou rychlost v Pacově

- kvalitní připojení pro další služby jako je televize a volání