Telefonní ústředny

klasické telefonní ústředny

Nabízíme široký výběr pobočkových telefonních ústředen v různých konfiguracích, dle individuálních potřeb jednotlivých zákazníků. Specializujeme se především na ústředny renomovaného výrobce Panasonic. V naší nabídce naleznete celou paletu typů pobočkových ústředen - od malých základních sestav, přes větší ústředny, až po výstavbu velkých komunikačních systémů.

Mimo hlasové komunikace poskytujeme také velké množství aplikací pro datový a faxový přenos signálu s využitím nejnovějších technologií, jako jsou bezdrátová hlasová pojítka, optické spoje a další.
Provádíme veškeré související odborné telekomunikační práce a montáže.


softwarové IP telefonní ústředny

Jedná se o revoluční řešení v telekomunikacích. Klasické telefonní ústředna je nahrazena počítačem se speciálním operačním systémem. Tento počítač v závislosti na konfiguraci je schopen obsluhovat libovolný počet vniřních linek ať už jsou to klasické analogové telefony, IP telefony, nebo SW telefon nainstalovaný na PC. Do tohoto počítače dokážeme přivést klasické analogové linky, digitální ISDN linky, nebo VoIP provoz. Výhodou tohoto řešení je vysoká variablita, volání mezi vzdálenými pobočkami firmy zcela zdarma a spousta dalších výhod.

Kategorie: