Informace a ceny

Neplaťte paušál za telefonní linku telekomunikačním operátorům.
volání bez paušálu - plaťte jen když voláte

Další výhody:


Volání mezi uživateli v síti SYScore zcela zdarma - Doporučte SYScore volání vaší rodině a všem vašim známým a můžete si vzájemně volat celé dny zcela zdarma.


Velmi výhodné ceny volání vrámci ČR i do zahraničí
Pro volání využijete moderní IP Telefon nebo telefonní bránu ke které lze připojit libovolný telefonní přístroj.
Přidělíme vám klasické telefonní číslo - na vaše číslo vám může volat kdokoli z pevné linky nebo z mobilu. 
Při telefonování nemusíte vůbec zapínat svůj počítač, služba je totiž na vašem počítači zcela nezávislá. 
Každý měsíc vám vystavíme detailní podrobný výpisu hovorů, který můžete obdržet i emailem.
Garantujeme kvalitu služby, hovor je srovnatelný s voláním z mobilního telefonu.
Fundovaná technická podpora, naši technici vám poradí v případě jakéhokoli problému. 
Díky vyhrazené kapacitě a prioritám paketů je při telefonování přes náš server zajištěna dobrá kvalita hovoru i při vyšší zátěži linky
Hovory přes náš server jsou vyjmuty z měření dat a omezení rychlosti 
Nenabízíme žádné "samoinstalalační balíčky", s jejichž nastavením má často problémy i zkušený uživatel, služba je nastavena, uvedena do provozu a předvedena naším technikem přímo u uživatele

Vzhledem k rozsáhlým možnostem které dnešní telefonování nabízí, preferujeme Vaši osobní 
návštěvu v sídle naší firmy kde Vám podrobně vysvětlíme jakým způsobem služba funguje a jak lze za volání výrazně ušetřit.
 
SYScore umožňuje volání do všech sítí a na všechna čísla tak, jak jste zvyklí ze své pevné linky nebo mobilního telefonu.

VoIP zařízení

 

Pro IP telefonii je možné použí libovolné zařízení podporující SIP technologii. Na trhu je nepřeberné množství VoIP zařízení podporujících tentnto protokol od různých výrobců. Naše společnost preferuje výrobky od společnosti Linksys-Cisco která se nám osvědšila co se týče kvality tak ceny. V zásadě se zařízení dělí do dvou kategorií:

1. IP telefony

IP telefon je samostatné zařízení které vipadá jako klasický telefon, ale místo do telefonní linky se připojuje konektorem ethernet do sítě Internet. Výhodou IP telefonu oproti klasickému je možnost založení telefonního seznamu, zobrazení čísla volaného, zjištění zmeškaných, příchochozých a volaných čísel. Dále obsahuje hlasitý odposlech a ředu dalších užitečných funkcí.

2. IP telefonní brány

IP telefonní brána je zařízení teré po připojení k internetu vytvoří jakoby klasickou analogovou linku. K této bráně je potom možné připojit libovolný analogový telefonní přístroj, záznamník, bezdrátový telefon atd. Výhodou této varianty je právě možnost využití vašeho stávajícího telefonního přístrje a také možnost snadné realizace paralelních linek např. do sousedního pokoje.

V neposlední řadě je možnost na váš počítač nainstalovat softwarovou aplikaci komunikující SIP protokolem a volat přímo z vašeho PC. Výhodou této varianty je že program je zcela zdarma, nevýhodou pak skutečnost že jestližech chcete volat, nebo chcete aby se vám někdo dovolal, musíte mít zapnutý počítač.

Ceník ČR

 

SYScore call umožňuje volání do všech sítí a na všechna čísla tak, jak jste zvyklí ze své pevné linky nebo mobilního telefonu.

 

Národní volání SYScore call
Do pevných 0,61 Kč
Do mobilních sítí v ČR 1,49 Kč
Tísňová volání ZDARMA
(112, 150, 155, 156, 158)
Bezplatná volání ZDARMA
800, 822

 Ceny jsou uvedeny vč. DPH 21%

Zahraniční ceník

SYScore call přináší mimořádně výhodné telefonování kamkoliv na světě. Jednoduše vytočte číslo a telefonujte. Dovoláte se do celého světa.

 

Cenu pro jednotlivé destinace vám rádi sdělíme na požádání.

Kategorie: