Ceník – bezdrátové připojení

stálé připojení

 

program

cena/1měsíc

bez DPH

cena/1měsíc

vč. DPH

rychlost linky minimální garantovaná rychlost priorita
LN0 250 300 30Mbps 7Mbps standard
LN1 320 384 40Mbps 10Mbps standard+
LN2 390 468 50Mbps 14Mbps premium
LN3 490 588 60Mbps 20Mbps ultimate

 

Cena připojení se skládá z měsíčního paušálu uvedeného v horní tabulce a jednorázového poplatku za instalaci. Zde si můžete vybrat z těchto tří variant:

1. V první variantě si zaplatíte montáž i samotné koncové zařízení. Kompletní cena je 2200Kč vč. DPH. V této variantě je zařízení ve vašem vlastnictví a nejste vázáni žádnými obchodními podmínkami
2. V druhé variantě si zaplatíte montáž a konfiguraci zařízení za 1200Kč vč. DPH. Zařízení zůstává v našem majetku, po případném skončení připojení jej musíte vrátit. Platíte pouze instalaci a opět nejste vázáni žádnými obchodními podmínkami.
3. Poslední variantou je instalace za 1Kč vč. DPH. Zařízení zůstává v našem majetku. V ceně je instalace, zápůjčka přijímacího zařízení, konzole, spojovací materiál, UTP kabel do 10 m.  Další případné instalované komponenty nejsou součástí této ceny a budou účtovány zvlášť. Zavazujete se využívat službu po dobu 24měsíců.

Dále můžete využít naší výhodnou nabídku, při platbě na 12měsíců dopředu dostanete 1měsíc zdarma.

Neplatíte žádné další skryté poplatky, měsíční cena je stále stejná bez ohledu na objem přenesených dat a dobu připojení k Internetu.

Rychlost linky je maximální a skutečná rychlost je závislá od momentální zátěže. U každého programu je garantovaná minimální rychlost, pod kterou se rychlost linky nesníží.
Uživatel je ve svém internetovém provozu priorizován podle programu, který si zvolí. Linka s programem s vyšší prioritou bude při zátěži pomaleji snižovat rychlost než linka s program s nižší prioritou.

 

 

jednorázové připojení

Na všech našich přístupových bodech se můžete připojit se svým notebookem, iPadem, mobilním telefonem a dalšími zařízeními. K připojení není nutná žádná další instalace hardware u vás, využíváte jen svoje zařízení.

 

Připojení nebylo nikdy jednodušší.

1. prověřte na svém zařízení jestli máte dostupnou síť "internet.vyzkousejte"

2. zakupte si na naší prodejně voucher a aktivujte si ho u nás

3. připojte se a využívejte Internet do vyčerpání kreditu


Při zakoupení voucheru si můžete vybrat z následujících variant:


100Kč = 100MB dat
200Kč = 300MB dat
300Kč = 500MB dat
500Kč = 1GB dat


Ceny jsou uvedeny bez DPH 21%
Platnost voucheru je 90 dní od zakoupení
Připojení můžete využívat ve všech lokalitách s naším pokrytím

Kategorie: