Zabezpečovací systémy

 

Montujeme zabezpečovací systémy (převážně systémy firmy SATEL) a kamerové systémy dle požadavku zákazníka.

Pro použití v interiéru používáme ve většině případů PIR čidla NEXT, která jsou velice pěkně zpracována a mají moderní design. V případě požadavku na pokrytí velkého prostoru (např. výrobní haly) máme velice dobré zkušenosti se zrcadlovými stropními kombinovanými detektory PIR+MW, které jsou odolné vůči poplachům způsobeným např. chladnutím motorů zaparkovaných automobilů a které mají velice vysokou schopnost pokrytí střeženého prostoru. Není jich tedy potřeba tolik jako obyčejných PIR čidel.

Samozřejmě montujeme i další čidla a zařízení jako jsou detektory tříštění skla, hlásiče plynu, infrazávory, magnetické kontakty, pohybová čidla imunní vůči pohybu domácích zvířat a další. Systémy EZS firmy SATEL mají vestavěný komunikátor pro napojení na pult centrální ochrany a telefonní komunikátor. Není problém systém rozšířit o GSM modul a zajistit tak komunikaci s uživatelem i z míst, kde není k dispozici pevná telefonní linka.

 

Elektronická zabezpečovací signalizace

 Tyto systémy jsou určeny nejen ke střežení nemovitého i movitého majetku, ale také k přivolání zásahové jednotky k přepadeným osobám. Kvalitně navržený, nainstalovaný a servisovaný systém zaručuje spolehlivou a včasnou signalizaci narušení objektu čímž umožňuje minimalizovat škody způsobené narušitelem.

 

 

Kategorie: